porady - Po jakim czasie występują pierwsze objawy ciąży?

1. Zadaj pytanie
2. Odpowiedz
3. Dowiedz sie więcej

Polecane pytania


Zadaj własne pytanie

Po jakim czasie występują pierwsze ...
Napisano 30-06-2011 19:04
, przez Koliber1
Mam głupie pytanie..bo panikuję już..
Okres przypada mi na 19 lipca..
11dni temu chłopak zadowalał mnie języczkiem.. Międzyczasie bawił się swoim penisem, a następnie tą samą ręką zaczął mnie pieścić.
Orgazmu nie miał, bo nie chciał ;p.. no i tak.. Wiem..że jestem głupia i niedouczona zadając takie pytanie.. ale czy gdyby jakimś cudem miał na palcu odrobinę plemników a później włożył mi tego palca do pochwy..to czy przy takim mega pechu jakiego ja mam mogę być w ciąży?. ;/ wiem...nie mam kompletnie o tym pojęcia..
No i tak.. jak już wspominałam okres będę miała ok. 19 lipca dopiero. Dwa dni po tym zdarzeniu bolał mnie cały brzuch( w tym żołądek). Brzuch powoli przestaje dopiero teraz, Piersi mam bardzo obolałe i powiększone( zazwyczaj tak mam kilka dni przed okresem..ale tylko kilka). Cały czas mam dziwne uczucie na dole brzucha. Śluz dziś mam jakiś taki.. białawy, taki mętny..prawie się nie ciągnie.. rany ludzie pomóżcie.. a i proszę.. nie piszcie czegoś w stylu, że jestem głupia itp.. bo ja to wiem ;/ ale jak człowiek zaczyna panikować to różne rzeczy sobie wymyśla ;/ a i wiem, że w złej kategorii..;/ ale nie miałam pojęcia gdzie to wstawić
Po jakim czasie występują pierwsze ...
Napisano 27-06-2019 10:11:42
Sprobuj na http://dojrzewamy.pl. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!
Po jakim czasie występują pierwsze ...
Napisano 03-08-2011 11:16
, przez marta1904
spokojnie :) gdyby można było zrobić dziecko 'z palca' to wiesz ile kobiet byłoby w ciąży? plemniki muszą przebyć długą drogę aż do samej komórki jajowej a tak z palca to raczej ciężko żeby się przemieściły ze śluzem akurat w to miejsce. Po prostu martwisz się na zapas bo wiesz że jak Ty to mówisz przy pechu mogłoby się coś stać. Głowa do góry :)
Po jakim czasie występują pierwsze ...
Napisano 28-01-2012 18:08
, przez hemnan
Ryzyko minimalne, zeby nie powiedzieć żadne
Po jakim czasie występują pierwsze ...
Napisano 06-04-2012 12:30
, przez Arima
Po ok 5-6 tygodniach od zapłodnienia.
pytanie:
odpowiedź:


load_avg: 0.69