porady - Długi okres juz 7 dzien? Wina tabletek?

1. Zadaj pytanie
2. Odpowiedz
3. Dowiedz sie więcej

Polecane pytania


Zadaj własne pytanie

Długi okres juz 7 dzien? Wina tabletek...
Napisano 27-03-2012 13:15
Dzien dobry ! 21 marca dostalam okres i zaczełam brac tabletki antykoncepcyjne Rigevidon! ( Zaznaczam ze to moje 1 tabletki antykoncepcyjne) Miesiaczka trwala wczesniej 5-6 dni a teraz mam juz 7 dzien ! Czy to przez tabletki ? Mam sie martwic? Kiedy tabletki zaczna dzialac takie w pelni znaczy sie w tych 99.9 % bo mi mowili ze dopiero po 3 opakowaniu i teraz mam uwazac a najlepiej uzywac prezerwatyw zeby sie organizm przyzwyczail do tabletek..? To prawda ?
Długi okres juz 7 dzien? Wina tabletek...
Napisano 20-06-2019 21:33:47
Sprobuj na http://dojrzewamy.pl. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!
Długi okres juz 7 dzien? Wina tabletek...
Napisano 02-05-2012 12:58
, przez kobietka
Może i to być powodem,ale też i przyczyna może być inna.Lepiej udaj się do specjalisty,on z pewnością rozwieje Twoje obawy. I im prędzej to zrobisz tym będzie lepiej.
pytanie:
odpowiedź:


load_avg: 0.22